Časté dotazy

Nevíte si rady? Zkuste se podívat na nejčastěji kladené otázky.
Pokud přesto nenajdete odpověď, neváhejte nám napsat na email: sarka@polpole.cz

Kurzy pole dance, aerial hoop či aerial silks, dělíme do dvou základních úrovní: začátečníci Z1, Z2, Z3 a pokročilí P1, P2, P3. Lekce označené Z1 jsou tedy určeny pro úplné začátečníky, bez předchozích zkušeností, naopak lekce označené jako P3 jsou určené již velmi pokročilým tanečnicím. V rezervačním systému vždy u každé lekce najdete krátký popisek, toho, co Vás na čeká.
Pokud si přesto nebudete jisté, která lekce  či kurz je pro Vás nejvhodnější, neváhejte nás kontaktovat.
Na první hodinu můžete klidně přijít v legínách a tílku, na další hodiny si připravte krátké a přiléhavé šortky, tílko doporučujeme také spíše přiléhavé, tak aby Vám při prvním předklonu nepřepadlo přes hlavu 😉 S výběrem vhodného tréninkového oblečení Vám ráda poradí i lektorka na první hodině.
 
S sebou si určitě nezapomeňte vzít pití a také malý ručník, stačí opravdu maličký na otírání rukou. Naopak nechte doma veškerou tréninkovou obuv, cvičíme bosky nebo v ponožkách, ve studiu je speciální pěnová podlaha, takže se ani v zimě nemusíte bát, že by Vám zmrzly nožky, navíc v teniskách a podobné obuvi se špatně propínají špičky.

Ano, přijímáme papírové poukázky, platební karty či online objednávky a spolupracujme se společnostmi:

Edenred
Sodexo
Benefity.cz
Benefit plus

Ne, nicméně u nás můžete využít jiné benefity, které Vám zaměstnavetel poskytuje, viz výše.

Pokud dáváte přednost soukromí a tréninku na míru pouze pro Vás nebo Vám z jakéhokoli důvodu nevyhovují skupinové lekce,  stačí nám napsat a domluvíme si individuální  výuku.
Ať už jste začátečník, či pokročilý, nabízíme Vám možnost mít studio a lektorku pouze pro sebe.

Cena soukromých lekcí:

1 osoba                                               650Kč/hod

2 osoby                                               500 Kč/os./hod

V případě zájmu o soukromý kurz pro 1-3 osoby, nás prosím kontaktujte na sarka@polpole.cz a domluvíme si individuální podmínky.