Informace pro klienty

Rezervace a Platba

V rozvrhu vyberte jednorázovou lekci nebo kurz, který Vám vyhovuje, pokud si nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit a pište na sarka@polpole.cz.

Vyberte způsob platby a potvrdtě rezervaci.

Nejpozději do první hodiny kurzu uhraďte nevratnou zálohu, 1000 Kč/1500 Kč. Výše zálohy je přímo úměrná výši kurzovného. 

Doplatek uhraďte nejpozději do 4. lekce kurzu.

Slevy na kurzy pro juniory a dospělé

Kurzy pro dospělé jsou oproti jednorázovým rezervacím zvýhodněny 10% slevou, ta je automaticky zahrnuta v ceně kurzu.

Pro děti máme ještě další, množstevní slevu, kterou poskytujeme i sourozencům. 

Výše slevy:

2. souběžný kurz = sleva 10%
3. souběžný kurz = sleva 15%

Slevy nelze čerpat v případě platby zaměstnaneckými benefity.

Možnosti platby​

V Polpole studiu máte široký výběr možností plateb:
Převodem na účet (pokud zvolíte tuto možnost, platební pokyny Vám budou zaslány na email a najdete je i ve svém uživatelském účtu)

Hotově nebo kartou ve studiu

Benefity od společnosti Edenred, Sodexo, Benefity.cz a Benefit plus – přijímáme jak papírové poukázky, tak platební karty (ticket benefits card a flexi pass card) či elektronické objednávky

V případě platby zaměstnaneckými benefity, nezle čerpat jakékoli slevy (sleva 10% oproti ceně jednorázových lekcí, množstevní sleva pro děti). Při rezervaci zvolte jako způsob platby hotovost.

Přijímané poukázky:

Edenred Compliments Dárkový, Edenred Multi,Edenred Sport Kultura,Edenred Benefits Card
Sodexo: Relax Pass,Flexi Pass,Dárkový Pass, Bonus Pass, Fokus Pass, Flexi Pass Card

Náhradní hodiny

Pokud zjistíte, že se na lekci nemůžete dostavit, stačí se ve Vašem uživatelském účtu z dané hodiny odhlásit (stornovat příslušnou rezervaci) a bude Vám načtena náhrada.

A jak náhradu uplatnit? V rozvrhu si vyberte hodinu, která Vám vyhovuje a zarezervujte ji pomocí tlačítka "použít náhradu".

Storno rezervace je možné minimálně 24 hodin před konáním lekce, pokud není uvedeno jinak. V případě pozdějšího storna lekce/kredit propadá, bez nároku na náhradu. 

V kurzech pro dospělé je možné čerpat celkem 3 náhrady (v případě rezervace celého kurzu). Náhrady v juniorských kurzech nejsou početně limitovány. Držitelům permanentek žádné náhrady nenáleží.

Náhrady nelze převádět do dalších období ani žádným způsobem zpeněžit. Náhradní hodiny dětských kurzů, lze čerpat také na doplňkových lekcích pro dospělé.